Usługi

Jesteś zainteresowany naszymi możliwościami?

Zobacz, co mamy w swojej standardowej ofercie. Jeśli to Ci nie wystarcza, daj znać. Nie boimy się wyzwań

Skaczemy z wysokości 33 m. na linowym systemie asekuracyjnym zapewniającym brak jakichkolwiek obciążeń dla skaczącego. Swobodny lot trwa w okolicach 3-4 sekund, po czym następuje wybranie przez linę i wahadło jak na huśtawce. Lina wahadła ma długość ok. 50 m.

Ułatwiona wersja skoku wahadłowego. Robimy krok w przód i bujamy się na najwyższej huśtawce w Polsce. Punkt podwieszenia na wysokości 55 m., siedzenie na wysokości 35 m., a potem zjazd na linie na murawę Stadionu.

Dysponujemy kilkoma zjazdami tyrolskimi na Stadionie. Zjazdy są dedykowane zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i odbywają się nad oraz poza płytą Stadionu.

Atrakcja dla każdego, dostępna zarówno jako opcja do wycieczek zwiedzających Stadion jak i samodzielnie.

Super okazja na zrobienie sobie niezapomnianej pamiątki – pełnej sesji bądź kilku zdjęć na konstrukcji dachu Stadionu (wysokość 60 m.) podczas wejścia jak i zwiedzania. Atrakcja dedykowana dla dzieci i dorosłych.

Panelowa ścianka wspinaczkowa o wysokości 7,5 m. Pneumatycznie podnoszona, z możliwością ustawienia jej w dowolnym miejscu.

Jazda samochodem 4×4 lub quadem po specjalnie przygotowanym torze w otoczeniu Stadionu. Poziom trudności – łatwy.

Jesteśmy w stanie przygotować ofertę dedykowaną dla każdego, zaczynając od imprez tematycznych bądź według pomysłu klienta. Co mamy w zanadrzu: konie, nauka walki szabla, łucznictwo konne, miasteczko westernowe, wioska indiańska, wojowie polscy, pokazy akrobatyczne na linach, teatr i warsztaty szczudlarzy, warsztaty z żonglerki oraz wiele innych. Zainteresowany? Napisz do nas maila.